Poskytované služby

Naše firma provádí malířské a natěračské práce, zednické a obkladačské práce, kompletní rekonstrukce domů, rekonstrukce bytových jader, stavební práce a také odstraňování graffiti a preventivní nátěry proti graffiti. Máme dlouholeté zkušenosti a spolehlivý tým řemeslníku. Kontaktujte nás, budete spokojeni. Sídlíme v Praze, služby poskytujeme i v širokém okolí. 

Přehled služeb:

  • Malířské práce. Malby interiérů od klasického malování přes speciální tvary a oblouky až po nové štukové omítky. Příprava interiéru k malování i následný úklid. Malování bytů, domů, provozoven, kanceláří, škol aj.
  • Lakýrnické a natěračské práce. Nátěry oken, nátěry dveří včetně zárubní, nátěry podlah, střech, obnova starých nátěrů apod.
  • Zednické práce a fasády. Veškeré zednické práce, nátěry a zateplování fasád, penetrace. Precizní obkladačské práce.
  • Rekonstrukce bytů, domů. Kompletní rekonstrukce domů, rekonstrukce bytových jader dle představ zákazníka.
  • Antigraffiti. Preventivní nátěry objektů, které znemožní nástřik graffiti. Odstraňování graffiti. Více informací v sekci Antigraffiti.

Kontakt

Máte-li zájem o naše služby nebo jakékoliv dotazy, kontaktujte nás, rádi a ochotně Vám poradíme, zdarma naceníme Vaši poptávku. Těšíme se na oboustranně úspěšnou spolupráci.

MACHYTKA - MALBY - NÁTĚRY, +420 604 630 534, email: petr.machytka@email.cz
Created 2010 www.vyroba-stranek.cz - Virtuální prohlídky - all4U agency s.r.o. - miniportál Akrij.com